Hakkımızda

Hakkımızda

Kalite, konfor ve güvenlik bilincini geliştirerek 2010 yılından bu yana hizmet veren Vargün Grup olarak, başta Öğrenci ve personel taşımacılığı , turizm taşımacılığı VIP, EXPRESS, KONGRE, SEMİNER ve ORGANİZASYON transferlerindeki başarı hikayemizin temelinde "Hizmet odaklı" gelişime verdiğimiz önem yatmaktadır.

Vizyonumuz

VİZYONUMUZ Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı taşımacılık şirketi olmak,Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak,Üstlendiğimiz görevve hedeflerimizde farklılıklar yaratarak üstün hizmet hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından yüksekbaşarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korumak, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmak.

Misyonumuz

Taşımacılık sektöründe hizmet verdiğimiz bölgelerde, lider kimliğimiz; yol emniyeti, güvenilirliğimiz, hizmet öncülüğümüz, araç kalitemiz ile her zaman ilk tercih olmaya devam ederken, hizmet verdiğimiz turizm sektöründe çıtayı yükselten sektör lideri olmak.

Araç Takip Sistemi

Operasyon masa başından değil sahadan yönetilir. Ama asla sadece sahadan da değil! Her sahadan yönetilen operasyonun merkezden kontrol edilmesi ve gerektiğinde yönlendirilmesi gerekir. Biz sistematik bir şekilde tüm araçlarımızı güzergâh boyunca izliyor, varış yerlerini, varış zamanlarını denetliyor ve herhangi acil bir durumda merkezden müdahale ediyoruz. Vargün Grup olarak bu konuda teknolojinin tüm imkânlarından istifade ediyor, denetimlerimizi modern yöntemlerle, bilgisayar yazılımlarıyla gerçekleştiriyor, kullandığımız teknolojiyi sizin de kullanımınıza sunuyoruz.

Değerlerimiz

Güvenli, Bilinçli, Ciddi, Dürüst, Disiplinli, Güler yüzlü, Kaliteli, Eğitimli, Saygılı, Samimi, Ölçülü, Özverili.
Yolcularımızın memnuniyeti , kendilerine sunduğumuz hizmet kalitesinin niteliğini her zaman üst seviyede tutmak ve kazandığımız güvenin kalıcılığını sağlamak en güçlü arzumuzdur.

Kalite Kontrol ve Güvenlik

Kalite Kontrol ve Güvenlik denetim ekibi Hizmet Kalitesinin sürekliliğini sağlayabilmek ve sürekli olarak kalite seviyesini yükseltebilmek, araçların güvenlik ekipmanlarının verimliliğini sağlayabilmek ve denetleyebilmek, sürücülerini sürekli olarak denetleyebilmek için Kalite Kontrol ve Güvenlik Denetimi Ekibini kurarak kalite ve güvenlik seviyesini kontrol altında tutmayı hedeflemektedir. Kalite Kontrol ve Güvenlik Denetim Ekibimiz Programsız ve habersiz olarak servis noktalarına gider ve araçları ve sürücüleri aşağda sıraladığımız kriterlere göre denetler.Bu denetimler esnasında Fotoğraf Makinesi kullanılarak gözle görülen eksiklikler kayıt altına alınır.Lastik diş derinliği ve hava basıncı ölçüm cihazları kullanılarak lastiklerin durumları denetlenir ve formlarla kayıt altına alınır.Diğer tüm kriterlerle ilgili olarak Araç/Sürücü Kontrol Formu doldurularak eksiklikler kayıt altına alınır.Toplanan tüm veriler toplanarak şirket merkezime rapor edilir.Bu raporlar neticesinde şirket merkezinde birim koordinatörlerimiz, raporlamalar sonucunda elişimize ulaşan bilgiler doğrultusunda izlenecek yolu belirler ve Kalite Kontrol ve Güvenlik Denetim Ekibine gerekli talimatları vererek eksikliklerin giderilmesi sağlanır. Bu ekibin yapmakta olduğu denetimler ve çalışma şekilleri;- Araçların tüm evrakları kontrol edilir.Ruhsat, yol izin belgesi, sürücü belgesi, yolcu listesi, fenni muayene, mali mesuliyet sigortası, eksoz emisyon ölçüm raporu Aracın içerisinde bulunması gereken yolcu bilgilendirme formları - Araçların tüm aksesuarları kontrol edilir Stepne, krikobijon anahtarı, zincir, takoz, çeki halatı, yangın söndürme cihazları (TSE Strandartlarına uygun olarak), ilk yardım çantası (TSE Strandartlarına uygun olarak), güzergah/seris bilgi tabelası, OGS/KGS, araç içi koku, klima ve ısıtıcı çalışırlık- Araçların genel kontrolü yapılır Sinyal/far/stop lambası kontrolü Akaryakıt Yeterliliği Lastik Hava ve Diş Derinliği Radyo/Teyp Çalışırlık KontrolüAraç iç ve dış görünüm kontrolü Araç üstü logolarının kontrolü- Sürücü Genel Kontrolü Yapılır. Sürücünün Genel Görünüm Kontrolü Kıyafet Kontrolü Genel Temizlik Kontrolü- Seyir Esnası Kontroller Yapılır Hız, trafik kuralarına uyum kontrolü Güzergahın doğru olarak kullanılıp kullanılmadığının kontrolü Seyir esnasında araç içerisinde sigara kullanılıp kullanılmadığının kontrolü Servis saatlerine uyum kontrolü yapılır. Tüm kontrolerden eksiksiz geçemeyen sürücülere Şirket tarafından Cezai yaptırımlar uygulanır.

Çevre Politikamız

Vargün Grup Dünya üzerinde en çok hayat kaybının trafikte yaşandığının bilincindedir; dolayısıyla yolcularımızın ve müşterilerimizin en güvenli şekilde ulaşımlarını sağlamak için çalışmaktayız ve faaliyetlerimiz dolayısıyla Dünyamızın yaşanılabilir olarak kalmasının sağlanmasına destek olmak amacıyla çevre koruma faaliyetleri yürütmekteyiz. Çevresel kirliliği önlemek amacıyla, yasal, uluslararası mevzuatlar ve müşteri gerekliliklerini takip etmeyi ve bunlara uyum sağlayarak çevre performansını sürekli iyileştirmeyi,Çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve taşeronlarımızı çevrenin korunması konusunda bilinçlendirmek amacıyla eğitim faaliyetleri düzenlemeyi,Çevre üzerindeki olası etkileri kontrol altında tutmayı ve en aza indirmek için uygun teknoloji kullanmayı Hava kirliliğinin azaltılması için araçlarımızın tüm bakım işlemlerini kontrol altında tutarak, egzoz emisyon değerlerini hedeflenen seviyelerde tutmayı,Egzoz emisyon değerlerinde Avrupa standartlarını takip ederek, araç yatırımlarımızı bu normlara uygun olarak yapmaktayız . (*2011 yılı itibariyle Avrupa motor standardı Euro 5 olarak belirlenmiştir.)

WhatsApp Destek Hattı